Barónka Púchov popis bytu

Vchod č. 6 - prvé poschodie, byt č. 3


Prvé poschodie - byt č. 3 umiestnený vo vchode č. 6 pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne spojenej s WC, obývacej izby spojenej s kuchyňou, samostatnej spálne, balkóna a pivnice umiestnenej v suteréne obytného domu označenej číslom 3 a v projektovej dokumentácii označená ako 1.10. V projektovej dokumentácii je byt označený ako 6/2.1. Celková výmera plochy je 58,69 m2, z čoho je výmera pivnice 3,97 m2 a výmera balkóna je 3,88 m2, obytná plocha bytu je 50,84 m2 z toho: zádverie 4,01 m2, kúpeľňa 5,31m2, kuchyňa 13,11 m2 obývacia izba 14,76 m2, izba – spálňa 13,65 m2. V obytných miestnostiach sú laminátové podlahy, na stenách omietky, plastové okná. Elektrické ističe pre byt sú umiestnené vo vstupnej chodbe. V byte sa nachádzajú protipožiarne vstupné dvere a dva kusy interiérových dverí. K bytu prislúcha poštová schránka umiestnená pri vstupných dverách do vchodu č. 6.

Kúpeľňa:

kúpeľňa je vybavená murovaným sprchovacím kútom, umývadlom, WC, vodovodnými batériami, je tu umiestnený plynový kotol s tepelným výkonom do 20,2 kW, ktorý zabezpečuje vykurovanie bytu a ohrev vody. V kúpeľni je taktiež príprava na pripojenie práčky. Na podlahe je dlažba, na stenách obklad. Výhodou je okno.

Obývacia izba a kuchyňa:

vchod do obývacej izby spojenej s kuchyňou je voľne zo vstupnej chodby. V kuchyni sa nachádza príprava na montáž rohovej kuchynskej linky s možnosťou pripojenia elektrickej aj plynovej varnej dosky a umývačky riadu. V obývačke je vstup do komína a príprava na možnosť napojenia drevosplyňujúceho kotla - vykurovacieho telesa do 25 kW alebo krbovej vložky s tepelným výkonom do 16 kW. Z obývacej izby je východ na balkón.

Spálňa:

Do spálne sa vchádza zo vstupnej chodby.

Cena: 159.172,- EUR – cena za m2 je 2.712,08 EUR pre fyzické osoby, pre právnické osoby cena na vyžiadanie (možnosť odpočtu DPH).

Barónka Púchov popis bytu